بارگاه منور سیدان الکریمان میزبان نجوای انتظار زائران

همزمان با اعیاد شعبانیه، آستان مقدس سیدان الکریمان(علیهما السلام) در شام جمعه میزبان نجوای انتظار زائران و مجاوران و قرائت زیارت آل یاسین بود.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آستان مقدس حضرات سیدان الکریمان(علیهما السلام)، همزمان با اعیاد شعبانیه مراسم قرائت زیارت پر فیض آل یاسین با نوای گرم مداح اهلبیت کربلایی مظاهر الله وکیل در این آستان قرائت شد.

همچنین نماز جماعت مغرب و عشا نیز به امامت حجت الاسلام سجادی و با حضور مردم مومن و ولایتمدار استان اصفهان و با رعایت پروتکل های بهداشتی اقامه شد.

لازم به ذکر است زیارت آل یاسین، به بخش مهمی از اعتقادات اسلامی و شیعی از جمله توحید، نبوت حضرت محمد(ص)، امامتِ یکایک ائمه، حقانیت رجعت، مرگ، نکیر و منکر، قیامت، پل صراط، بهشت، جهنم و... اشاره کرده و ایمان به آنها برای زائر ضروری خوانده است که شام هر جمعه پس از اقامه نماز جماعت مغرب و عشا در این آستان قرائت می گردد.

زیارت آل یاسین در کتاب‌های حدیثی مهم و دعایی نقل شده و به تصریح برخی علما، از بهترین زیارت‌های امام زمان(عج الله تعالی فرجه الشریف) است و می‌توان در همه اوقات آن را قرائت نمود.

بارگاه منور سیدان الکریمان میزبان نجوای انتظار زائران بارگاه منور سیدان الکریمان میزبان نجوای انتظار زائران بارگاه منور سیدان الکریمان میزبان نجوای انتظار زائران بارگاه منور سیدان الکریمان میزبان نجوای انتظار زائران بارگاه منور سیدان الکریمان میزبان نجوای انتظار زائران بارگاه منور سیدان الکریمان میزبان نجوای انتظار زائران بارگاه منور سیدان الکریمان میزبان نجوای انتظار زائران